Anthropoid (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.8 IMDB Puanı 1,160 Görüntülenme

Anthropoid (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Jamie Dornan, Cillian Murphy, Harry Lloyd, Charlotte Le Bon, Toby Jones, Bill Milner, Sam Keeley, Mish Boyko, Brian Caspe, Sean Mahon, Marcin Dorocinski, Anna Geislerová
SS Generali Reinhard Heydrich’e düzenlenen suikast operasyonu Anthropoid’i konu alan film tarihi gerçeklere dayanıyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde Hitler’in 3. adamı olan Heydrich, Nihai Çözüm projesinin mimarı olarak tarihin en büyük utançlarından birine ön ayak olurken bir yandan da Çekoslavakyalı sürgündeki askerlerin hedefi haline geliyor.

Anthropoid filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Anthropoid ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 9 eylül 2016 olarak görünüyor.

Ancak Anthropoid türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
Anthropoid, 2016 filmleri, tarih filmleri, biyografi filmleri, savaş filmleri ve gerilim filmleri kategorisinde yer almaktadır. Anthropoid türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. Yönetmen koltuğunda Sean Ellis’in oturduğu filmin senaryosu da Ellis ve Anthony Frewin tarafından yazıldı. Filmin başrollerinde Jamie Dornan,Harry Lloyd, Toby Jones, Charlotte Le Bon ve Bill Milner yer alıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar