Arka Bahçe – The Constant Gardener Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 1,252 Görüntülenme

Arka Bahçe – The Constant Gardener Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Bill Nighy, Rachel Weisz, Danny Huston, Ralph Fiennes, Archie Panjabi, Pete Postlethwaite, Hubert Koundé, Gerard Mcsorley, Donald Sumpter
Kuzey Kenya’nın uzak bir bölgesinde, oyuncu Tessa Quayle vahşice öldürülmüş bir halde bulunur. Tessa’nın arkadaşı bir doktor, olay yerinden kaçmış gibi görünmektedir. Deliller ortada bir tutku cinayetinin var olduğunu göstermektedir. Nairobi’deki İngiliz Yüksek Komisyonu Üyeleri, Tessa’nın kocası olan yumuşak mizaçlı meslektaşları Justin Quayle’in meseleyi, çözmeleri için kendilerine bırakacağını zannetmektedirler. Ancak Justin herkesi şaşırtarak bu cinayetin sırrını çözmek üzere kendi başına kolları sıvamaya karar vermiştir. İmtiyazlı giriş hakkı sayesinde diplomatik sırlarla ilgili alanlara girerek kendi hayatını riske etmeye hazırdır. Ortada Justin’in hayal edebildiğinde çok daha derin bir komplo söz konusudur.

The Constant Gardener filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Çıkış tarihi imdb sitesinde 7 Haziran 2006 olarak görünüyor.

The Constant Gardener, dram filmleri, gizem filmleri ve gerilim filmleri kategorisinde yer almaktadır. Türkçe Adı Arka Bahçe olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar