Belle and Sebastian: The Adventure Continues (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 520 Görüntülenme

Belle and Sebastian: The Adventure Continues (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Tchéky Karyo, Thierry Neuvic, Urbain Cancelier, Thylane Blondeau, Margaux Chatelier
Belle ve Sebastian'ın devam macerası,1945 sonbaharında, savaşın bitişinin ardından yapılan kutlamalarla başlıyor. Sebastian büyümüş, 10 yaşına gelmiştir. Değişmeyen tek şey ise Angelina'yı beklediği gerçeğidir. Ancak bir uçak kazasında ormanın derinliklerinde kaybolan Angelina geri dönmez. Tüm kasaba umudunu kaybetse de aralarından sadece birinin, Sebastian'ın dedesinin, bir umudu vardır. Ona göre, tanıdığı Peter adında bir adam Angelina'yı bulmalarına yardım edebilecektir. Fakat onu kurtarmadan önce çocuk ve köpeğinin birçok tehlikeye göğüs germesi ve bir sırla karşılaşması gerekecektir. Belle ve Sebastian'ın hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir sır...

Belle and Sebastian: The Adventure Continues filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Belle and Sebastian: The Adventure Continues ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 9 Aralık 2016 olarak görünüyor.

Ancak Belle and Sebastian: The Adventure Continues türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
Belle and Sebastian: The Adventure Continues, 2016 filmleri, aile filmleri ve macera filmleri kategorisinde yer almaktadır. Orjinal adı Belle et Sébastien, l'aventure continue olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar