Çılgın Cuma – Freaky Friday (2004) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 1,217 Görüntülenme

Çılgın Cuma – Freaky Friday (2004) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Mark Waters, Heather Hach, Andrew Gunn, Christina Vidal, Lindsay Lohan, Stephen Tobolowsky, Jamie Lee Curtis, Chad Michael Murray, Harold Gould, Dina Waters, Mark Harmon, Julie Gonzalo, Willie Garson, Rosalind Chao, Haley Hudson, Ryan Malgarini, Lucille Soong
Dr. Tess Coleman, eşinden boşandıktan sonra iki çocuğuna tek başına bakmak zorunda kalmış olan bir psikologtur. İş ve ev arasında mekik dokurken, bir taraftan da yeni tanıştığı Ryan adından sevgilisi ile tekrar evlenmenin planlarını yapmaktadır.Ergenlik çağındaki kızı Anna ise okulda İngilizce öğretmeni ile sorunlar yaşamakta ve üyesi olduğu rock grubuna yeterince zaman ayıramamaktan yakınmaktadır. Daha da kötüsü, hayatında kötü giden şeylerin sorumlusu olarak annesini görmektedir.Düğün öncesinde anne kız bir Çin lokantasında yemek yerlerken, ne olduğunu anlayamadıkları garip bir deneyim yaşarlar. Ertesi sabah kalktıklarında artık birbirlerinin vücutlarına geçtiklerini farkederler.

Freaky Friday filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.


Çıkış tarihi imdb sitesinde 26 Mart 2004 olarak görünüyor.
Freaky Friday, aile filmleri, fantastik filmler ve komedi filmleri kategorisinde yer almaktadır. Türkçe Adı Çılgın Cuma olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar