Gecenin Kanunu – Live by Night (2017) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 897 Görüntülenme

Gecenin Kanunu – Live by Night (2017) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Ben Affleck, Ben Affleck, Ben Affleck, Ben Affleck, Zoe Saldana, Elle Fanning, Sienna Miller, Scott Eastwood, Chris Sullivan, Anthony Michael Hall, Brendan Gleeson, Titus Welliver, Chris Messina, Chris Cooper, Max Casella, Derek Mears, J.D. Evermore, Robert Glenister
1920'lilerin suç gezen Boston kentinde Joe Coughlin adında bir adam nam salmıştır. İçki yasağı halen devam etmekte ama illegal yollardan kırılmaktadır. Dürüst ve namuslu bir hayatı geride bırakan Joe kendisine kötü şöhreti gangster yaşamını seçer. Küçük yaştaki hırsızlık kariyerini geride bırakan adam artık şehrin en korkutucu gangsterlerine hizmet etmektedir. Joe gangster olmanın ününü ve ganimetlerini sevmektedir fakat 'karanlık taraftaki' hayatın da ödenmesi gereken bir bedeli vardır. Üstelik Joe'nun babası şehir polisidir... 

Dennis Lehan aynı adlı suç romanından Ben Affleck tarafından senaryolaştırılıp beyazperdeye uyarlanıyor. Filmin yapımcıları arasında ise Jennifer Davisson Killoran ve Affleck ile birlikte Leonardo DiCaprio da yer alıyor.

Live by Night filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Live by Night ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 20 Ocak 2017 olarak görünüyor.

Ancak Live by Night türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
Live by Night, 2017 filmleri, suç filmleri ve dram filmleri kategorisinde yer almaktadır. Türkçe adı Gecenin Kanunu olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar