Geniş Aile 2: Her Türlü Sansürsüz Tek Parça izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.0 IMDB Puanı 1 Yorum 1,629 Görüntülenme

Geniş Aile 2: Her Türlü Sansürsüz Tek Parça izle

Oyuncular:

Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bora Akkaş, Bülent Çolak, Ahmet Sarsılmaz, Özge Ulusoy, Şinasi Yurtsever, Tolga Canbeyli, Gizem Akman, Mine Teber
Zekai (Bora Akkaş) bir gün kumarhanelerdeki rulet masasını kontrol eden bir saat düzeneği icat edince, Cevahir (Ufuk Özkan) bunu hemen kullanarak zengin olmayı aklına koyar. Paçacı (Şinasi Yurtsever) namlı bir kumarhane sahibinin yerinde alet denenir, ancak tam hazır olmadan kullanıldığı için paraları ilgisiz kişiler kazanır. Büyük maddi kayba uğrayan Paçacı, Cevahir'in sevgilisi Pırıl'ı (Gizem Akman) kaçırır, parayı bulamazlarsa genç kadın ölecektir. Saat düzeneğiyle birlikte Kıbrıs kumarhanelerine giden Cevahir ve arkadaşlarına burada Koyu Bilal (Fırat Tanış) de katılır. Önce ihtiyaçları olan parayı kazanan, sonra gerisin geri kaybeden ekibin Pırıl'ı kurtarabilmek için sadece 4 saati kalmıştır.

Geniş Aile 2: Her Türlü filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Geniş Aile 2: Her Türlü ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 4 Kasım 2016 olarak görünüyor.

Ancak Geniş Aile 2: Her Türlü sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
Geniş Aile 2: Her Türlü, 2016 filmleri ve komedi filmleri kategorisinde yer almaktadır. Geniş Aile 2: Her Türlü yapımını Sansürsüz full hd 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar