Hızlı ve Öfkeli 4 (2009) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 1,245 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 4 (2009) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Sung Kang, Jordana Brewster, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Paul Walker, Laz Alonso, Roger Fan, Wilmer Calderon, John Ortiz, Brandon T. Jackson, Marco Rodríguez, Greg Cipes, Liza Lapira, Joe Hursley, Shea Whigham, Gal Gadot, Robert Miano, Ron Yuan, Jack Conley, Holly Weber, Neil Brown Jr., Greg Collins, Mirtha Michelle, Mousa Kraish, David Zahedian, Don Omar, Alejandro Patino, Cesar Garcia, Meredith Giangrande, Kristen De Luca, Tego Calderon, Jimmy Lin, Mycole Metcalf, Joseph Julian Soria, Assaf Cohen, Monique Gabriela Curnen, Don Tai, Becky O'Donohue, Christopher Gehrman
Los Angeles sokaklarında yeni bir suç dalgası başlayınca kaçak yaşayan eski dolandırıcı Dom Toretto (Vin Diesel) ile ajan Brian O’Conner (Paul Walker) arasındaki eski husumet yeniden alevlenir. Ancak ortak düşmanlarıyla mücadele etmek zorunda kalınca ikisi arasında belli belirsiz de olsa yeni bir güven ortamı oluşmaya başlar. Ortak düşmanı safdışı etmenin başka yolu olmadığı için birbirlerine güvenmek zorundadırlar. Omuz omuza mücadeleye girişen iki erkek intikam almanın en iyi çaresini bulmuştur: Direksiyon başındayken mümkün olan en yüksek limitleri zorlamak.

Hızlı ve Öfkeli 4 filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 4, aksiyon filmleri, box set filmleri ve suç filmleri kategorisinde yer almaktadır. Hızlı ve Öfkeli 4 olarak geçen yapımı türkçe dublaj ve altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar