Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı (2006) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 1,357 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı (2006) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Lucas Black, Zachery Ty Bryan, Bow Wow, Brandon Brendel, Daniel Booko, David V. Thomas, Nikki Griffin, Ashika Gogna, Amber Stevens, Vincent Laresca, Nathalie Kelley, Sung Kang, Brian Tee
Adrenalin yüklü "The Fast and the Furious" "Hızlı ve Öfkeli" serisinin üçüncü bölümü "The Fast and the Furious: Tokyo Drift" te en yeni ve en hızlı arabalar, dünyanın en tehlikeli yarış pistinde kafa kafaya yarışa tutuşuyorlar. Filmede, mutsuz bir ev ortamında ve yapaylığın hüküm sürdüğü çevrede kendisini yabancı gibi hissederek yaşayan genç Sean Boswell (Lucas Black) için sokak yarışlarına katılmak, yaşadığı hayatın mutsuzluklarından bir nebze olsun kaçış gibidir. Ancak sokak yarışlarına duyduğu büyük ilgi onu yerel yetkililerin gözünde sevimsiz bir genç yapmıştır. Katıldığı yarışlarda kazalar birbirini izleyince oğlunun hapse gireceğinden endişe eden annesi onu Japonya'nın başkenti Tokyo'da yaşayan sert mizaçlı asker babasının yanına göndermek zorunda kalır. Artık Tokyo'da yaşamaya başlayan Sean, hiç bilmediği yabancı geleneklerin içinde bu kez resmen "yabancı" olmuştur.

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı, suç filmleri, aksiyon filmleri, macera filmleri, box set filmleri ve gerilim filmleri kategorisinde yer almaktadır. Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı eserini türkçe dublaj ve altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar