Kahraman Ördek – Quackerz (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.0 IMDB Puanı 407 Görüntülenme

Kahraman Ördek – Quackerz (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Michael Gross, Jesse Corti, Mark Decarlo, Enn Reitel, Bruce Nozick
Güneşin hep ışıldadığı, yemyeşil ağaçlarla kaplı bu ada o kadar güzeldir ki, bir gün yeşil başlı bir yaban ördeği sürüsü bu adayı Hawaii sanarak buraya iniş yapar. İki ördek sürüsü pek anlaşamaz. Efsaneye göre kahraman Güneş Ördeği, sürüyü ve adanın enerji kaynağı olan Güneş’i korumakla görevlidir. Fakat kötü kalpli bir cadı Güneş Ördeği’nin süper güçlerini öğrenince adaya gelerek onun peşine düşer. O güne kadar pek iyi anlaşamayan iki farklı ördek sürüsü, adayı korumak için arkadaş olmak ve güçlerini birleştirmek zorunda olduklarını anlayacaklardır...Rusya-Çin ortak yapımı olan hahkaha ve macera dolu 3 boyutlu animasyonun yönetmeniğini Viktor Lakisov üstleniyor.

Kahraman Ördek filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Kahraman Ördek ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 2 Aralık 2016 olarak görünüyor.

Ancak Kahraman Ördek türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
Kahraman Ördek, 2016 filmleri, fantastik filmleri, komedi filmleri ve animasyon filmleri kategorisinde yer almaktadır. Orjinal adı Quackerz olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar