Kötü Çocuk (2017) Yerli Filmi 720p izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
5.0 IMDB Puanı 3,481 Görüntülenme

Kötü Çocuk (2017) Yerli Filmi 720p izle

Oyuncular:

Yağız Alp Akaydın, Yağız Alp Akaydın, TAFF Pictures, Afra Saraçoğlu, Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya, Tülin Özen, Can Sipahi, Demir Parscan, Aytaç Şaşmaz, Yiğitcan Ergin
Daha doğar doğmaz babası tarafından terkedilen Kayla (Afra Saraçoğlu), annesi Nazlı'yla birlikte zor şartlarda büyür. Ancak bu sayede karakterli ve ne istediğini bilen biri olmuştur. Lise yıllarında hiç beklenmedik bir anda babası Vural (Sarp Akkaya) çıkagelir ve onu büyük şehirde daha iyi koşullarda yaşatmak istediğini söyler. Kayla istemeyerek olsa da hiç tanımadığı babasının yanına taşınır. Eski hayatına geri dönebilmek için can atan genç kız, okulun ilk günü yakışıklı ve gizemli Meriç (Tolga Sarıtaş) ile tanışır. Genç adama aşık olan Kayla, eski güzel günlerini Meriç'le bulabileceğine inansa da olaylar farklı şekilde gelişecektir.

Kötü Çocuk filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Kötü Çocuk ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 20 Ocak 2017 olarak görünüyor.

Ancak Kötü Çocuk türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
Kötü Çocuk, 2017 filmleri, gençlik filmleri, romantik komedi filmleri ve romantik filmler kategorisinde yer almaktadır. Kötü Çocuk olarak geçen yapımı full hd 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar