Masal 2016 Full Hd Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
0.0 IMDB Puanı 317 Görüntülenme

Masal 2016 Full Hd Tek Parça izle

Oyuncular:

Gökhan Mumcu, Tolga Yüce, Bengi Öztürk, Eylül Demirpehlivan, İbrahim Kumral, Tayfun Sav
Ayhan, en yakın arkadaşına gizliden gizliye aşık, hayatını masal kitapları yazarak devam ettiren fakat asıl hayali bir roman yazmak olan romantik, duyarlı biridir. Yeşim ise enerjik, şakacı, rahat ve hayat dolu bir kadındır. Fakat Yeşim yakında, tıpkı daha çoçukken kaybettiği annesi gibi önemli ve riskli bir ameliyat geçirecektir. Yeşim ölümden korktuğu halde bu konuda şakalar yaparak çevresini her ihtimale karşı hazırlamaya çalımaktadır. Bir gün Ayhan'ın hastane ziyaretinde ona iki adet zarf verir. Kötü sonuç halinde cenazesinde açmasını ister. Ayhan, bir gün Yeşim'in ölüm haberini alır ve sarsılır. Cenaze sırasında Yeşim'in istediği gibi ilk zarfı açar. Yeşim ikinci zarfın açılması için bir araya gelmesi gereken kişileri yazmıştır bu zarfa.

Herkesin aklında ise tek bir soru var. Masal ne zaman çıkar?Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 2 eylül 2016 olarak görünüyor.

Ancak türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.


Masal tek parça full izlemek için ne yapmak gerekiyor?

Cenazeden sonra 3 kadın 2 erkek Yeşim'in notunda yazan adrese doğru bir yolculuğa çıkarlar. Bu iki günlük yolculuk boyunca Eğlenceli, heyecanlı, duygusal olaylarla, ölümü, aşkı, ve arkadaşlığı tekrar tekrar keşfedeceklerdir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?