Mumya – The Mummy (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.3 IMDB Puanı 642 Görüntülenme

Mumya – The Mummy (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Tom Cruise, Annabelle Wallis, Sofia Boutella, Russell Crowe, Jake Johnson
Sıkıca mühürlenmiş olan antik bir mezar yüzyıllardır unutulmuş bir çölde yatmaktadır. Ancak askeri bir operasyon sonucu keşfedilir ve açılır. Zamansız bir şekilde hayatı elinden alınan antik kraliçenin ruhu da uyanmış olur. Yüzyıllar boyunca büyüyen öfkesiyle günümüze uyanan kraliçe insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.

The Mummy filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... The Mummy ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 2017 olarak görünüyor.

Ancak The Mummy türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
The Mummy, 2017 filmleri, aksiyon filmleri, fantastik filmler ve macera filmleri kategorisinde yer almaktadır. Türkçe adı Mumya olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. İlki 1932 yılında çekildikten sonra beyazperdede kendine hatırı sayılır bir yer edinmeye başlayan Mumya hikayeleri, uzun bir aradan sonra, 1999 yılında bu kez Stephen Sommers'ın kamerasıyla yeniden izleyiciyle buluşmuştu. Universal Stüdyoları orijinal 'The Mummy'i bir yeniden çevrimle tekrar canlandırma yoluna gitti ve yönetmen olarak Mama (2013) filminin genç yönetmeni Andrés Muschietti'yi seçti. Senaryo koltuğundaki isimler ise Billy Ray (The Hunger Games) ve Jon Spaiths (Prometheus).

  • Yorumlar
  • Detaylar