New York Masalı (2017) Yerli Filmi 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 230 Görüntülenme

New York Masalı (2017) Yerli Filmi 720p izle

Oyuncular:

Doğan Özmekik, Nilüfer Yenidoğan, Esin Varan, Nicole Maggio (i), Asra Arif, Lindsay Mushett, Peyman Umay
Genç ve başarılı iş kadını Deniz, geçirdiği ölümcül bir kaza sonrası hayatında radikal değişiklikler yapmaya başlar. İşinden, nişanlısından ve evinden ayrılıp, mutluluğu arayan Deniz’in kaderi, intihara teşebbüs eden Kerem’i kurtarmasıyla bir kez daha değişir. Kerem’i vazgeçirmek için ona yedi gün içinde hayatın yaşanmaya değer olduğunu kanıtlamaya çalışan Deniz, bir yandan Kerem’in sorunlarını çözerken, diğer yandan kendilerini köşe bucak takip eden, takıntılı eski nişanlısından kaçmaya çalışır. Yedi günlük süre dolarken Deniz, verdiği sözü tutmaktan çok aşktan korkmaya başlar...

New York Masalı filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... New York Masalı ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 19 Mayıs 2017 olarak görünüyor.

Ancak New York Masalı türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
New York Masalı, 2017 filmleri, romantik komedi filmleri, romantik filmler ve komedi filmleri kategorisinde yer almaktadır. New York Masalı olarak geçen yapımı full hd 720p olarak izleyebilirsiniz. Çekim ekibinden, oyuncularına kadar ağırlıklı Amerika’da yaşayan Türk ekip tarafından yapılan filmin yönetmenliğini Doğan Özmekik üstleniyor.
Henüz içerik eklenmemiş.
  • Yorumlar
  • Detaylar