Ormana Doğru – Into the Forest (2015) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 1,227 Görüntülenme

Ormana Doğru – Into the Forest (2015) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Patricia Rozema, Patricia Rozema, Kelly Bush, Evan Rachel Wood, Ellen Page, Max Minghella, Callum Keith Rennie, Michael Eklund, Wendy Crewson, Simon Longmore
Yüksek teknolojinin her yanı sardığı yakın bir gelecekte, 2 kız kardeş babalarıyla beraber ormanın içindeki evlerinde yaşamaktadır. Dans seçmelerine hazırlanan Eva gece gündüz prova yaparken, Nell bütün zamanını üniversiteye giriş sınavı için ders çalışmakla geçirmektedir. Bir gün, ailenin yaşadığı bölgede bilinmeyen bir sebeple elektriklerin geri gelmemek üzere kesilmesi herkesin hayatını tamamen değiştiriverir. Bu andan itibaren etraflarındaki her şeyi yavaş yavaş yitiren iki kız kardeşin hayatta kalma mücadelesine odaklanan film, Eva ve Nell?in birbirlerini ve doğayı tekrar keşfetme süreçlerini büyük bir sıcaklık ve samimiyetle gözler önüne seriyor. Jean Hegland?ın aynı adlı romanından uyarlanan Ormanın İçinde, alışık olduğumuz kıyamet filmi kalıplarının dışına çıkan yaklaşımı ve Patricia Rozema?nın incelikli anlatımıyla hem kalbinize hem de duyularınıza hitap etmeyi başarıyor!

Into the Forest filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Into the Forest ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 19 Ocak 2017 olarak görünüyor.

Ancak Into the Forest türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.

I


Into the Forest, 2015 filmleri, bilim kurgu ve dram filmleri kategorisinde yer almaktadır. Türkçe adı Ormana Doğru olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar