Resident Evil 5: Retribution (2012) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 1,587 Görüntülenme

Resident Evil 5: Retribution (2012) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Sienna Guillory, Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Oded Fehr, Shawn Roberts, Bingbing Li, Johann Urb, Boris Kodjoe, Kevin Durand, Aryana Engineer
Umbrella Şirketi'nin Dünya'yı yıkıma uğratmaya devam eden ölümcül T-Virüs'ü, dünya nüfusunu, et yiyen yaşayan ölüler ordusu haline dönüştürmektedir. İnsan ırkının son ve tek umudu Alice [Milla Jovovich], Umbrella'nın en gizli operasyonlar tesisinin kalbinde [ya da merkezinde] uyanır ve Alice'in, bu kompleksin altını üstünü getirmesiyle kendi gizli geçmişinin perdesi kalkar.  Güvenli bir sığınak olmaksızın, salgından sorumlu olanları avlamaya devam eden Alice, kendini Tokyo'dan New York, Washington-D.C. ve Moskovo'ya götüren bir yolculukta bulur.  Alice'in gerçek olamayacağını düşündüğü, onu her şeyi en baştan düşünmeye zorlayan bu yolculuk, İnsanın aklını başından alacak bir açığa çıkışla sonuçlanır. Keşfedilen yeni müttefiklerin ve eski tanıdık dostların yardımıyla Alice, unutulmaya yüz tutmuş düşmansı bir dünyaya kaçmak için, yeterince uzun süre hayatta kalıp savaşmak zorundadır. Geri sayım başladı." Aynı adlı  video oyunundan uyarlanan, dünya çapında yaklasık 700 milyon dolar hasılat elde eden  Resident Evil çılgınlığının basarılı film serisi  5.bölümüyle dönüyor..
Resident Evil 5 box set filmleri, aksiyon filmleri, 3 boyutlu filmler, korku filmleri ve gerilim filmleri kategorisinde yer almaktadır.Türkçe Adı Ölümcül Deney 5 olarak geçen yapımı türkçe dublaj ve altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar