Savaş Vadisi  – Hacksaw Ridge (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 1,100 Görüntülenme

Savaş Vadisi – Hacksaw Ridge (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Andrew Garfield, Vince Vaughn, Sam Worthington, Luke Bracey, Teresa Palmer, Hugo Weaving, Rachel Griffiths, Richard Roxburgh, Nathaniel Buzolic, Ryan Corr, Goran D. Kleut, Milo Gibson
Amerika Birleşik Devletleri'nin 2. Dünya Savaşı'na girmesinin ardından Desmond T. Doss (Andrew Garfield) da birçok Amerikalı gibi orduya katılmaya gönüllü olur. Ancak dindar bir Hıristiyan ve bir pasifist olan Doss, savaşta insan öldürmeyi ve herhangi bir şekilde silah kullanmayı reddetmektedir, onun yerine savaş alanında yaralıları kurtararak hizmet etmek istemektedir. Bu tavrı hem komutanları, hem de asker arkadaşları arasında ilk başta çok sert tepkiyle karşılanır, askeri mahkemeye bile çıkar. Ancak Doss, son derece sert bir eğitimden geçip, kendi hayatı pahasına silahsız bir şekilde savaş alanına gitmeyi çoktan göze almıştır.

Savaş Vadisi filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Savaş Vadisi ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 3 Kasım 2016 olarak görünüyor.

Ancak Savaş Vadisi türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
Savaş Vadisi, 2016 filmleri, tarih filmleri, biyografi filmleri, ve dram filmleri kategorisinde yer almaktadır. Orjinal adı Hacksaw Ridge olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. ABD Başkanı Harry Truman tarafından Onur Madalyası'na layık görülmüş bir vicdani retçinin öyküsünü sinemaya aktaran Savaş Vadisi filmini Mel Gibson yönetiyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar