Son Macera – Going in Style (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 465 Görüntülenme

Son Macera – Going in Style (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Zach Braff, Theodore Melfi, Tony Bill, Michael Caine, Morgan Freeman, Joey King, Ann-Margret, Matt Dillon, Alan Arkin, John Ortiz, Siobhan Fallon, Josh Pais, Melanie Nicholls-King, Christopher Lloyd, Peter Serafinowicz
80'li yaşlarına gelmiş 3 emekli arkadaş, Willie (Morgan Freeman), Joe (Michael Caine) ve Albert (Alan Arkin) emekli maaşları ve sosyal yardımlarla zar zor ayakta kalmaya çalışmaktadır. Bunun üzerine emeklilik ödemelerinin kesilmesiyle iyice zor durumda kalırlar. Çaresiz kalan yaşlı adamlar, sadece kendi hakları kadar parayı almak üzere banka soymaya karar verirler. Ancak hem yaşları, hem de bu işteki tecrübesizlikleri başlarına enteresan işlerin gelmesine neden olacaktır. Son Macera (Going in Style), 1979 yapımı aynı adlı Martin Brest filminin yeniden çevrimi olarak 3 tecrübeli oyuncuyu bir araya getiriyor.

Son Macera filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Son Macera ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 7 Nisan 2017 olarak görünüyor.

Ancak Son Macera türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
Son Macera, 2017 filmleri ve komedi filmleri kategorisinde yer almaktadır. Going in Style olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar