Train To Busan – Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.7 IMDB Puanı 2,996 Görüntülenme

Train To Busan – Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Yeon Sang-Ho, Gong Yoo, Ma Dong-seok, Jeong Yoo-mi (i), Choi Woo-Sik, Ahn So-Hee, Kim Soo-ahn, Kim Eui-sung, Choi Gwi-Hwa, Jang Hyuk-Jin, Kim Chang-Hwan, Park Myeong-shin, Ye Soo-jung, Seok-yong Jeong, Kim Jae-rok, Lee Ju-Sil
Yıkıcı bir zombi virüsü Güney Kore’yi etkisi altına almıştır. Sok-woo ve kızı Soo-ahn, kendilerini Seul’den Busan’a götürecek hızlı bir trene binerler. Ancak yolculukları sırasında tren çoğu çalışanı ve yolcuyu öldüren zombilerin istilasına uğrar. Busan’a doğru hızla ilerleyen bu trende yolcular, zombilere karşı hayatlarına pahasına savaşmak zorundadır.

Busanhaeng filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Busanhaeng ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 1 eylül 2016 olarak görünüyor.

Ancak Busanhaeng türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
Busanhaeng, 2016 filmleri, aksiyon filmleri, dram filmleri ve gerilim filmleri kategorisinde yer almaktadır. Türkçe Adı Zombi Ekspresi olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. Senartisti ve yönetmeni  Sang-ho Yeon olan film tanıtımını 2016 Cannes Film Festival'inde yapmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar