Yalancı Yalancı – Liar Liar (1997) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.3 IMDB Puanı 1,300 Görüntülenme

Yalancı Yalancı – Liar Liar (1997) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Oyuncular:

Tom Shadyac, Paul Guay, James D. Brubaker, Cary Elwes, Mitch Ryan, Jennifer Tilly, Maura Tierney, Justin Cooper, Anne Haney, Amanda Donohoe, Swoosie Kurtz, Christopher Mayer, Eric Pierpoint, Cheri Oteri, Sara Paxton, Jim Carrey

Jim Carrey filmleri genelde başarılı bir yapım oluyor ve beğeniliyor. Jim Carrey bu filmde Fletcher Reede rolünde bir avukattır. Kendisi hem avukat hemde profesyonel bir yalancıdır. Eşinden boşanmış biridir. Küçük bir çocuğu vardır ve onu her zaman göreceğini söyler fakat değişik değişik bahaneler uydurarak bir türlü çocuğunu görmez. Fakat yıllar tam gününe geldiği vakitler yaklaşmıştır. Küçük oğlu 5. yaşına girecektir ve bu güzel günde küçük çocuk babasını beklemektedir. Ama bu günde beklenti boşa çıkacaktır. Yalancı avukat oğlunun doğumgününe yine gitmez. Oğlu 5. yaş gününde babasının bir gün hiç yalan söylememesi dileğini diler. Yalancı avukatın mükemmel yalanları vardır ve konuşma yeteneği en üst seviyededir. Oğlunun dileği mucizevi bir şekilde gerçekleşir ve yalancı avukatın biraz önce bahsettiğimiz yetenekleri kaybolur. Yalan söyleyememe durumuna gelecektir fakat bu onun için bir kabustan farkı yoktur. Liar Liar filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.


Çıkış tarihi imdb sitesinde 16 Mayıs 1997 olarak görünüyor.
Liar Liar, 2016 filmleri, dram filmleri, fantastik filmler ve komedi filmleri kategorisinde yer almaktadır. Liar Liar olarak geçen yapımı türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar