Yarının Adı Başka Yerli Film Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 320 Görüntülenme

Yarının Adı Başka Yerli Film Tek Parça izle

Oyuncular:

Moharram Zeinalzadeh, Zelal Dere, Volkan Keskin, Selahattin Taşdöğen, Fırat Tanış, Metin Keçeci
Afgan, yaşlı bir bisikletçi olan Nesim’in oğlu uzun zaman önce İstanbul’a gelip yerleşmiştir. Yaşamını İstanbul'da sürdüren oğlu tam da düğün hazırlıkları esnasında ortadan kaybolur. Bu haberi alan Nesim, oğlunu bulmak için yollara düşer. Sınırda kaçak ve oldukça tehlikeli yollardan, başka mültecilerle geçerek Türkiye’ye girer. Fakat yol arkadaşlarını kaybedince bir sınır köyüne birine sığınır. Burada hayatta kalmanın bir yolunu ararken çobanlık yapan Mustafa ve onun yareni Zelal ile tanışır. Öte yandan Nesim'in peşine hiç beklenmedik adamlar düşecektir. Çoban Mustafa bir yandan Nesim'i korumaya çalışırken, bir yandan da aşkına sahip çıkmaya çabalar.Dram ve aşk türündeki yapımın yönetmen koltuğunda Mustafa Yıldız Delazy ve Moharram Zeinalzadeh beraber  oturuyor. Filmin başrollerini ise Fırat Tanış, Zelal Dede, Metin Keçeli ve Volkan Keskin paylaşıyor. 

Yarının Adı Başka filmini 720p Full Hd olarak izleyebilirsiniz.Herkesin aklında ise tek bir soru var... Yarının Adı Başka ne zaman çıkar?
Bu sorunun cevabı ise imdb sitesinde yer aldığı kadarıyla 25 Kasım 2016 olarak görünüyor.

Ancak Yarının Adı Başka türkiyedeki sinemalarda yayına girmesi bir ayı bulabilir.
Yarının Adı Başka, 2016 filmleri ve dram filmleri kategorisinde yer almaktadır.Yarının Adı Başka eserini tek parça olarak izleyebilirsiniz. 

  • Yorumlar
  • Detaylar